MOKYMO SISTEMA‘‘PIRMOJI BANGA“


Stovykla skirta tik vyrams

Apie vyrų stovyklą

Jei galėtum ignoruoti neigiamus dirgiklius ir valdyti stresines situacijas?
Įsivaizduok, kad žinai, kas yra tavo strateginiai tikslai ir gali juos pasiekti? Jei turėtum stiprią savikontrolę ir discipliną, kuri padėtų įgyvendinti užmojus ir tikslus jų nepaliekant rytojui? Ar būtum sėkmingesnis ir laimingesnis žmogus? Jei tai yra bent dalis to ko tu nori, tada norėčiau pasidalinti su tavimi sistema, kuri padės tau tapti savo gyvenimo kūrėju, kad ir kokie sunkumai ar trukdziai tave blaškys einant savo tikslo link.

Fizinis sunkumas
30%
Moralinis sunkumas
82%

Jei tai yra tai, ko ieškai, tai ko tau tikrai reikia, kad pakesitum gyvenimą, kad atsirastų įgūdžiai, būtent, kurių tau reikia, kad vadovautum savo gyvenimui ir būtum jo kūrėjas, registruokis ir gauk visą reikalingą informaciją tolimesniems veiksmams.

Stovyklos kaina: 300€

Sistemos tikslai ir

Sistemos etapai

Komanda

Susipažinkite su instruktoriais

Kiekvienas iš mūsų metams bėgant sukaupėme  daug įvairios patirties karo tarnyboje ir gyvenime. Mūsų tikslas šią patirtį perteikti kiekvienam norinčiam suprasti viduje veikiančius mechanizmus, ugdyti drąsą ir valdyti kritines situacijas.

Eugenijus Dauskurtas

Išgyvenimo vandenyje
Instruktorius

Egidijus Druskinis

Išgyvenimo gamtoje
instruktorius

Gediminas Mažutis

Specialiosios taktikos
Instruktorius

Įspūdžiai

Stovyklos galerija

Įvertinimas

Klientų atsiliepimai

Rated 5,0 out of 5
27 birželio, 2023

Labai gera patirtis. Stovykloje dalyvavau 2022m. vasarą. Saugiomis sąlygomis prisilietėme prie pavojų. Žinau, kad įgauta patirtis veikiant įtampoje padėtų nepamesti nuovokos susidūrus su netikėtomis grėsmėmis.

Nepamirštami pratimai ir žmonės.

Romas
Verified
Rated 5,0 out of 5
28 gegužės, 2023

Esu Tomas, jau 15m. vadovauju įmonei, kuirioje dirbo 7-9 žmonės, visada svajojau, kad norėčiau mokėti vadovauti geriau, didinti komandą ir įmonės apinmtis. Tačiau didžiulis nepasitikėjimas savimi, mane vertė nepasitikėti ir kitais, todėl daug darbų atlikdavau pats, tai atemė iš manęs visą laisvą laiką, pašlijo santykiai ir ryšys su šeima. Po eilinio pykčio, nekalbadienį, žmona man atsiuntė nuorodą į Liepsnojančio Aitvaro FB puslapį, nusprendžiau sudalyvauti pirmojoje bangoje. Atvykau nusiteikęs skeptiškai, bet povelnių, sudarė tokias, iš pažiūros paprastas situacijas, kuriose buvo toks gilus savęs supratimas. Tikrai rekomenduoju. Grįžau, tarytum parsivežęs kitokio veikimo paslaptį. Mano stovykla vyko 2022, šiandien mano komandoje dirba 15 darbuotojų, žinoma iššūkių ir padidėjo, bet aš pasitikiu savimi ir komanda, su kuria mes turim ambicijų.

Tomas
Verified
Rated 5,0 out of 5
7 gegužės, 2023

„Stovykla man davė kitokį suvokimo kampą, kas labai atsiliepė mano gyvenime. Aš įgavau drąsos veikti

sau ir dėl savęs. Pakeičiau darbą, dabar darau tai kas man tikrai patinka ir kur mano nuomonė svarbi. Rekomenduoju visiems vyrams, nes tai ką sukuria ši stovykla ir Liepsnojančio Aitvaro komanda yra tikra ir be galo naudinga.

Modestas
Verified

Įgauk neįkainojamos patirties dabar

Stok akistaton su savo baime ir nugalėk ją. Mūsų komanda yra pasiruošusi Tau padėti išmokti vadovautis šaltu protu stresinėje situacijoje, geriau pažinti savo kūną ir nugalėti vidinį balsą.