Stovykla "SEAL"

Besikeičiat situacijai Lietuvoje, kai visiems patapo aišku, kas yra kas ir kur link reikia judėti. Šiandien Liepsnojantis Aitvaras siūlo jums PAŽENGUSIŲJŲ stovyklą SEAL.

Apie seal stovyklą

Pavadinimas parinktas neatsistinktinai, šioje stovykloje sujungsime orą, vandenį, žemę ir ugnį. Kalba eina ne apie žaidimus, bet apie jūsų standartinių procedūrų pritaikymą plataus spektro operacijoje arba individualių ir komandinių įgūdžių formavimą bei emocinio atsparumo didinimą. 

Privalomas geras fizinis pasiruošimas, pažyma iš šeimos gydytojo apie tinkamumą dalyvauti ekstremalioje stovykloje (046/a) būtinas įrašas ”stovykloje dalyvauti gali”.

Dalyvauti galima tik pasitikrinus save stovykloje “TAMSUS VANDUO” arba “BANGA”.

Fizinis sunkumas
97%
Moralinis sunkumas
87%

Stovyklos kaina: 400€

Komandų sudėtys

Kariams, kariams savanoriams arba šauliams, kurie turi tai patvirtinantį dokumentą ir yra komandos sudėtyje, kuri jau juda kartu ir siekia profesionalumo. Turinčius savo įrangą ir ekipuotę.  3-5 paros.                     

 

Komanda

Susipažinkite su instruktoriais

Kiekvienas iš mūsų metams bėgant sukaupėme  daug įvairios patirties karo tarnyboje ir gyvenime. Mūsų tikslas šią patirtį perteikti kiekvienam norinčiam suprasti viduje veikiančius mechanizmus, ugdyti drąsą ir valdyti kritines situacijas.

Eugenijus Dauskurtas

Išgyvenimo vandenyje
Instruktorius

Egidijus Druskinis

Išgyvenimo gamtoje
instruktorius

Gediminas Mažutis

Specialiosios taktikos
Instruktorius

Įspūdžiai

Stovyklos galerija

Įvertinimas

Klientų atsiliepimai

Kol kas nėra atsiliepimų. Būk pirmas parašęs.

Įgauk neįkainojamos patirties dabar

Stok akistaton su savo baime ir nugalėk ją. Mūsų komanda yra pasiruošusi Tau padėti išmokti vadovautis šaltu protu stresinėje situacijoje, geriau pažinti savo kūną ir nugalėti vidinį balsą.