Stovykla moterims

OPERACIJA- TAMSUS VANDUO

Apie moterų stovyklą

Stovykla išskirtinai merginoms Nesiekiu jūsų išugdyti ar išmokyti, nors tam laiko turėsime, bet sieksiu, kad iš šios stovyklos išvyktumėte labiau supratusios save. Ko tikėtis? 

Fizinis sunkumas
46%
Moralinis sunkumas
80%

Stovyklos kaina: 300€

Ką gausite

Nugalėk savo baimes

Stovyklos metu didelę dalį laiko būname susikaupę, kas skatina vystytis emocinį intelektą. Sukuriame tinkamas sąlygas, kad dalyvė išbandytų save. Čia akis į akį galima susidurti su baime. Mes neverčiame jos įveikti, bet bendrystėje tarytum palydime save ir kitus iki ribos, o ją ar perlipti- sprendžia kiekvienas. Įveikus iššūkius, analizuojame sitaucijas, kurių metu jūs gebėsit atpažinti pasipriešinimus ir suprasit, kur jus veikia baimė, o kur saugantis atsargumas. Stovyklos nauda didžiulė, ji kelia JŪSŲ ir MŪSŲ savivertę ir pasitikėjimą savimi.

Tikslius veiksmus ir pratimus, dėl netikėtumo, paliekame nežinioje (susidursite su baimėmis ir nepatogumais, atrasit bendrystę, pažinsit save) PATIRK, SUPRASK, IŠGYVENK!

Komanda

Susipažinkite su instruktoriais

Kiekvienas iš mūsų metams bėgant sukaupėme  daug įvairios patirties karo tarnyboje ir gyvenime. Mūsų tikslas šią patirtį perteikti kiekvienam norinčiam suprasti viduje veikiančius mechanizmus, ugdyti drąsą ir valdyti kritines situacijas.

Eugenijus Dauskurtas

Išgyvenimo vandenyje
Instruktorius

Egidijus Druskinis

Išgyvenimo gamtoje
instruktorius

Gediminas Mažutis

Specialiosios taktikos
Instruktorius

Įspūdžiai

Stovyklos galerija

Įvertinimas

Klientų atsiliepimai

Kol kas nėra atsiliepimų. Būk pirmas parašęs.

Įgauk neįkainojamos patirties dabar

Stok akistaton su savo baime ir nugalėk ją. Mūsų komanda yra pasiruošusi Tau padėti išmokti vadovautis šaltu protu stresinėje situacijoje, geriau pažinti savo kūną ir nugalėti vidinį balsą.